“Annemler habersiz bize geliyor” şakası yaptı, eşi çılgına döndü: “Başlarım böyle sürprize”

Sosyal medyada çektikleri esprili videolarla bilinen Gül Eser isimli hesap, bu kez “Eşime annemlerin memleketten yola çıktığını ve yarım saate geleceklerini söylüyorum” başlıklı video ile gündeme geldi.

Eşi odaya girerek “Tamam anne tamam kapat haydi ya, 8 saattir yoldasın, kapat haydi hazırlanalım. Gülüm annemler geliyormuş, yarım saate buradalarmış, yoldalarmış.” diye konuştu.

Habersizce eve misafir gelmesine sinirlenen kadın “Allah aşkına evin haline bir bak ya. İnsan haber vermeden gelir mi? Bilmiyorlar mı habersiz misafir sevmediğimi. Başlarım böyle sürprize. Şu hale bak Allah aşkına. Halıları yıkamaya verdik.” diyerek sitem etti.

Ardından “Benim suçum ne?” diyen eşini, evi hızlıca toparlamaya yardım etmesi için çağıran kadın, eşinin hiçbir şeye el atmamasına sinirlenerek şunları söyledi:

“Gel buraya çarşafı serelim gel. Bir işin ucundan tutsana. Sabahtan beri elinde telefon. Ne yemek yapacağız onu düşün. Ya ne yatıyorsun?”

Şaka yaptığını itiraf eden koca “Gülüm bir şey diyeceğim. Şaka yaptım sana. Ev dağınıktı topla diye yaptım.” derken kadının üzgün ve sinirli yüz ifadesine büründüğü görüldü.

O video sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx