Burak Deniz’den Hande Erçel eleştirilerine yanıt!

Bir süredir iş insanı Hakan Sabancı ile mutlu bir beraberlik sürdüren Hande Erçel sık sık gündem oluyor. Bambaşka Biri dizisinde rol alan Erçel güzelliği ve oyunculuğuyla ilgi odağı olan isimlerden biri.

Oryantal Didem Kınalı, geçtiğimiz haftalarda Hande Erçel’i hedef almıştı. Kınalı, “Önce bir altını çizmek istiyorum. Hande Erçel’in takipçileri çok fazla, bir de popüler. Niye popüler onu da anlamış değilim. Sebebini de bilmiyorum. Oyunculuk sıfır, yok yani. Affına sığınıyorum güzel kız. O kadar” ifadelerini kullanmıştı.

PERFORMANSI HAKKINDA KONUŞTU

Hande Erçel ile birlikte aynı dizide rol alan Burak Deniz, bir giyim markasının reklam yüzü oldu. Markanın davetine katılan Deniz, dizideki partneri Hande Erçel’in performansı hakkında konuştu.

“GÖREBİLECEĞİM BİR ŞEY DEĞİL”

Burak Deniz, oyunculuğuyla eleştiri oklarını üzerine çeken Erçel ile ilgili, “Ben de eleştiriliyorum. Başka arkadaşlarım da eleştiriliyor. Hande de eleştiriliyor. Bu olacaktır. Dışarıdan bakınca zaten Hande ile 6/24 beraberiz. Sürekli yan yana olduğumuz için eleştirebileceğim bir şey olmuyor. Yani görebileceğim bir şey değil” dedi.

“BESTEMSU İLE VAKİT GEÇİRDİK”

Bestemsu Özdemir ile birlikte olduğu konuşulan Deniz, hayatında kimsenin olmadığını söyledi. Özdemir ile bir davette samimi görüntüleri ortaya çıkan Deniz, “Gerçekten hayatımda majör bir değişiklik olursa ilk sizin haberiniz olur. Birçok arkadaşımla birçok davetlerde zaman geçiyoruz. Bestemsu ile de zaman geçirdik” şeklinde konuştu.?

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx