Hakkında Soruşturma Başlatılan Selin Ciğerci’den Üstü Kapalı Gönderme!

Kara para aklama soruşturmalarıyla gözlerin çevrildiği fenomenler zor günlerden geçiyor. Kimilerinin mal varlığı dondurulurken, kimilerine de yurt dışına çıkış yasağı geldi. Selin Ciğerci de bu fenomenlerin içinde yer alırken, bugün Instagram ‘story’lerinde üstü kapalı mesajlar vermeyi tercih etti.

Dilan Polat ve Engin Polat’la başlayan fenomen soruşturmasında kara para aklama izleri aranıyor. Tutuklu olarak yargılanan Polat çifti ve ailesinden bazı isimlerin ardından, irtibatta oldukları fenomenler de mercek altına alındı.

Fenomenlerin bir kısmına yurt dışı yasağı gelirken, bir kısmının da mal varlıklar donduruluyor ve incelemeye giriyorlar. son olarak Eylül Öztürk, Özlem ve Tayyar Öz’ün de aralarında olduğu 14 sosyal medya fenomeninin mal varlıklarına el konulmuştu.

Dilan Polat ve Engin Polat’la ilişkisi olmasa da kozmetik ve güzellik sektöründe yer alan, sosyal medyada da lüks yaşamlarıyla dikkat çeken bir çok fenomen hakkında da soruşturma açıldığı duyuruluyor.

Gazeteci Murat Ağırel, daha önce MASAK’ın ‘kara para’ incelemesi başlattığını duyurduğu sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra hakkında İstanbul Başsavcılığı’nın soruşturma başlattığını duyurdu.

Konu hakkında açıklama yapmayan Selin Ciğerci hafta sonunu güzellik merkezinde geçirmeyi tercih ederken, konuya dair paylaşımlarında üstü kapalı söylemlere yer verdi.

Ciğerci, müşterilerinin hediyesi olan ürünleri gösterirken, hem şanslı olduğunu belirtti hem de “40 yaşımda nelerle uğraşıyorum” dedi.

Ardından annesinin kendisini ziyarete gelmesini paylaşan fenomen, “Annem işyerime geldi, neden geldiğini, hiçbir şey yok annecim” diyerek ürünlerini tanıtmaya devam etti ve “ben böyle şeyleri konuşurum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx